Klik op de naam van een van de slachtoffers om naar de website te gaan van de Oorlogsgraven Stichting en daar alle informatie van het slachtoffer te zien.

Rang Achternaam Tussen Voornamen Geboren Plaats Overleden Plaats
Muller Leendert 05-01-1880 Sliedrecht 10-05-1940 St. Agatha
Reserve Eerste Luitenant Havelaar Ian Jacob 19-03-1910 Rotterdam 25-11-1944 Colijnsplaat
soldaat Struijs* Cornelis Adriaan 02-09-1911 Ginkel en Bavel 11-05-1940 Someren
soldaat Roozendaal* van Petrus Eimbertus 24-12-1917 Schijndel 10-05-1940 Echt
soldaat Teuling* den Johannes Antonius 29-05-1913 's-Hertogenbosch 11-05-1940 Someren
soldaat Dreumel* van Johannes Hendrikus 24-08-1915 Wamel 12-05-1940 Rhenen
soldaat Broekman* Johan Machiel 22-02-1913 Wamel 12-05-1940 Rhenen
soldaat Robbemondt* Seger 04-11-1905 Wamel 12-05-1940 Rotterdam
soldaat Lankveld* van Joannes Josephus 29-10-1904 Veghel 13-05-1940 Rhenen
soldaat Damen* Antonius Franciscus 04-04-1905 Oosterhout (NB) 12-05-1940 Asten
korporaal Wit* de Marinus 19-12-1908 Drunen 10-05-1940 Roermond
soldaat Schoenmakers* Gerardus 22-12-1912 Groesbeek 12-05-1940 Tilburg
soldaat Doelen* van der Antonius Josephus 14-03-1905 Berlicum 13-05-1940 Rhenen
korporaal Smolders* Josef Antoon 23-03-1905 Goch 11-05-1940 Tilburg
sergeant Clevis* Petrus Josephus Johannes 08-03-1911 Broekhuizenvorst (L) 10-05-1940 Katwijk (NB)
soldaat Gelder* van Jacobus Gradus 10-10-1914 Altforst 12-05-1940 Rhenen
soldaat Rossum* van Gijsbertus Wilhelmus 03-12-1904 Wamel 10-05-1940 Rhenen
soldaat Wardt* van de Herman 09-10-1911 Ewijk 13-05-1940 Rhenen
soldaat Janssen* Theodorus Wilhelmus 11-03-1905 Druten 11-05-1940 Rhenen
soldaat Arts* Johannes Theodorus 27-08-1904 Ubbergen 12-05-1940 Rhenen
soldaat Jansen* Thomas Johannes 20-03-1917 Wijchen 12-05-1940 Rhenen
soldaat Pouwels* Johannes Cornelis 20-02-1913 Wijchen 11-05-1940 Rhenen
soldaat Cloosterman* Gerhardus Wilhelmus 18-07-1914 Heumen 12-05-1940 Rhenen
soldaat Willems* Arnoldus Gerardus 07-12-1910 Mill c.a. 10-05-1940 Broekhuizen (L)
soldaat Laar* van de Hendricus Johannes 13-02-1909 Uden 12-05-1940 Nijmegen
soldaat Rijt* van der Johannes 15-11-1907 Uden 10-05-1940 Katwijk (NB)
sergeant Grunsven* van Gerardus Theodorus 20-09-1908 Nistelrode 10-05-1940 Cuijk
soldaat Thijssen* Jacobus Johannes 10-01-1913 Nederasselt 12-05-1940 Rhenen
soldaat Broers* Johannes Antonius 13-06-1911 Berghem (NB) 14-05-1940 Woensdrecht
soldaat Loeffen* Marinus Franciscus 26-01-1912 Wijchen 13-05-1940 Rhenen
soldaat Haardt* de Henricus Johannes 25-08-1917 Druten 12-05-1940 Rhenen
soldaat Gremmen* Theodorus Petrus 02-08-1907 Druten 10-05-1940 Rotterdam
soldaat Kuppenveld* van Peter Cornelis 02-03-1912 Overasselt 12-05-1940 Rhenen
soldaat Aarts* Arnoldus Henricus Adrianus 16-05-1915 Alphen (NB) 12-05-1940 Sterksel
soldaat Aarts* Johannes Laurijs Gerardus 20-09-1908 Waalwijk 14-05-1940 Middelburg
soldaat Brandt* van den Petrus Cornelis 15-10-1907 Baarle-Nassau 11-05-1940 Someren
soldaat Jaspers* Marinus Petrus 06-01-1914 Hoeven 10-05-1940 Mill
soldaat Doevendans* Joannes Josephus 26-03-1912 Tilburg 10-05-1940 Dubbeldam
soldaat Rovers* Marinus 14-11-1908 Oudenbosch 16-05-1940 Breda
korporaal Jongenelen* Johannes Hendrikus 27-06-1917 Oudenbosch 14-05-1940 Bergen op Zoom
sergeant Sips* Hendrikus Johannes Cornelis 27-06-1913 Breda 14-05-1940 Mill
reserve eerste luitenant Beers* van Antonius Johannes Cornelis 01-01-1911 Oosterhout 11-05-1940 Veghel
soldaat Oomen* Adrianus Johannes 29-01-1909 Tilburg 12-05-1940 Geldrop
soldaat Paulussen* Petrus Johannes 02-02-1913 Gilze en Rijen 14-05-1940 Mill
soldaat Pastoor* Hendrikus Hermanus Theodorus 19-10-1913 Herwen en Aerdt 14-05-1940 Rhenen
soldaat Gudden* Gerardus Johannes Bernardus 02-07-1914 Zevenaar 14-05-1940 Rhenen
soldaat Dijk* van Jelis Hermanus 26-01-1907 Ede 13-05-1940 Rhenen
korporaal Peters* Wilhelmus Albertus 26-03-1910 Ubbergen 13-05-1940 Rhenen
soldaat Haggeman* Hendrik Antonius 29-01-1915 Warnsveld 13-05-1940 Rhenen
korporaal Roza* Leendert 11-03-1917 Oosterbeek 13-05-1940 Rhenen
Huzaar Kempers* Albertus 11-11-1915 Deventer 10-05-1940 Mill en St. Hubert
soldaat Sleurink* Kornelis 15-09-1914 Kampen 13-05-1940 Echteld
soldaat Keppel* Roelof 10-05-1904 Kampen 12-05-1940 Delft
soldaat Rundervoort* Derk Jan 25-10-1905 Gramsbergen 13-05-1940 Rhenen
sergeant Wijers* Joseph Hubertus 08-06-1912 Duisburg-Meiderich 10-05-1940 Heerlen
soldaat Claassen* Josephus Hubertus 11-01-1913 Echt 13-05-1940 Rhenen
soldaat Roosen* Mathijs Hubertus 14-08-1915 Rijckholt 13-05-1940 Rhenen
sergeant Gerards* Petrus Josephus 14-10-1911 Nuth 10-05-1940 Sittard
Reserve tweede luitenant Collard* Paulus Hubertus 30-06-1917 Sittard 11-05-1940 Bergen (NH)
soldaat Reuvers* Jacobus Mathijs 30-04-1913 Heythuysen 10-05-1940 Stein
soldaat Dohmen* Jan Jozef Marie 26-09-1906 Merkelbeek 10-05-1940 Meeswijk, BE
wachtmeester Rutgers* Bernardus Theodorus 20-05-1905 Leiden 10-05-1940 Voorburg
sergeant Ribbers* Hendrik 15-11-1916 Arnhem 11-05-1940 Rhenen
soldaat Graafland* Jan Nicolaas 11-08-1912 Aarlanderveen 12-05-1940 Overschie
soldaat Leeuwen* van Job Jacobus Damianus 28-10-1914 Leimuiden 10-05-1940 Katwijk (ZH)
soldaat Fluiter* Pieter Hendrik 08-09-1912 Warmond 10-05-1940 Dubbeldam
korporaal Veen* van Johannes 20-02-1913 Hazerswoudedorp 10-05-1940 Katwijk (ZH)
soldaat Beurskens* Johannes Hendrikus 15-06-1910 Helden 19-05-1940 Tilburg
sergeant Doumen* Francis Hubert 12-12-1918 Tegelen 13-05-1940 Rhenen
soldaat Litjens* Peter Johannes 18-05-1905 Horst (L) 10-05-1940 Katwijk aan de Maas
soldaat Rouschop* Ludovicus Hubertus 13-09-1906 Maastricht 10-05-1940 Bergen aan de Maas
soldaat Raedts* Pieter Jan 12-01-1913 Sevenum 12-05-1940 Rhenen
soldaat Hendrikx* Herman Theodorus 10-02-1915 Gescher, D. 10-05-1940 Vierlingsbeek
soldaat Venner* Hendrikus Gerardus Hubertus 12-01-1912 Meijel 12-05-1940 Delft
soldaat Vogelsangs* Petrus Antonius Albertus 22-11-1912 Sambeek 11-05-1940 Veghel
soldaat Loomans* Karel Johannes 05-03-1906 Asten 11-05-1940 Alblasserdam
soldaat Brueren* Christiaan Bernard 16-08-1911 Baarlo 11-05-1940 Grubbenvorst
soldaat Smedts* Theodorus Hubertus 18-06-1905 Maasbree 12-05-1940 Rhenen
soldaat Leevels* Jacobus Hubertus 20-07-1916 Wessem 12-05-1940 Rhenen
soldaat Janssen* Wilhelmus Hendrikus 18-10-1905 Venray 12-05-1940 's-Hertogenbosch
soldaat Mevis* Jan Franciscus 04-03-1917 Obbicht o.a. 10-05-1940 Rothem
soldaat Thijssen* Antonius Gerardus Hubertus 08-02-1913 Meerlo 10-05-1940 Loosduinen
soldaat Beemsterboer* Adrianus Johannes 30-03-1911 Noord-Scharwoude 15-05-1940 Barneveld
soldaat Mantel* Wouter 25-01-1913 Andijk 11-05-1940 s'-Gravendeel
soldaat Bierman* Petrus Franciscus 08-12-1914 Sloten (NH) 10-05-1940 Leiden
soldaat Kruijer* Simon Petrus 18-10-1907 Harenkarspel 12-05-1940 Rhenen
soldaat Goor* Jan 23-10-1912 Ede 12-05-1940 Rhenen
soldaat Akker* van den Beert 06-10-1910 Nijkerk 13-05-1940 Echteld
sergeant Heijster* van Jacobus Johannes Hendricus 09-03-1917 Deurne 21-05-1940 Calais, dépt Pas de
soldaat Stiphout* van Adrianus 16-04-1913 Erp 10-05-1940 Rotterdam
soldaat Coolen* Franciscus 02-05-1916 Deurne 11-05-1940 Tilburg
sergeant Barten* Petrus Wilhelmus 31-12-1903 Beugen 10-05-1940 Blerick
sergeant Prinsen* Josephus Antonius 13-06-1909 Strijp 10-05-1940 Dordrecht
soldaat Pas* Wilhelmus Godefridus 16-01-1904 Borkel en Schaft 10-05-1940 Roermond
soldaat Balduk* Gerhardus Johannes 11-04-1909 Didam 14-05-1940 Schoonrewoerd
korporaal Verberne* Wilhelmus Petrus 03-05-1906 Heeze 13-05-1940 Rhenen
soldaat Vries* de Johannes Gerardus Maria 08-12-1918 Goirle 26-05-1940 Voorburg
soldaat Kuijk* van Wilhelmus Josephus 25-06-1915 Leende 11-05-1940 Rhenen
soldaat Tartwijk* Joseph Johannes 20-07-1916 Best 10-05-1940 Loosduinen
soldaat Kooper* Wilhelmus Theodorus 27-01-1913 Oldenzaal 13-05-1940 Rhenen
soldaat Engelbertink* Johannes Hermannus 02-11-1910 Losser 13-05-1940 Rhenen
soldaat Klieverik* Gerhardus Johannes Franciscus 21-08-1908 Haaksbergen 14-05-1940 Amsterdam
soldaat Olde Bolhaar* Bernardus 22-12-1913 Losser 13-05-1940 Rhenen
soldaat Keizers* Johannes Bernardus 23-04-1913 Haaksbergen 13-05-1940 Rhenen
sergeant Busser* Bernard Hendrik 11-09-1916 Oldenzaal 13-05-1940 Rhenen
korporaal Keizer* Hendrik 19-11-1917 Doetinchem 13-05-1940 Rhenen
soldaat Hoogkamp* Gerrit Abraham 29-05-1904 Steenderen 13-05-1940 Rhenen
soldaat Kraan* Johannes Bernardus Antonius 28-08-1904 Wisch 12-05-1940 Dordrecht
soldaat Span* Lambertus Bernardus 29-07-1909 Wehl 11-05-1940 Rhenen
soldaat Breen* Jacob 15-01-1915 Ouddorp 15-05-1940 Tholen
korporaal Kint* Bastianus Josephus 03-10-1918 Woensdrecht 19-05-1940 Mill
soldaat Plompen* Martinus Petrus 07-10-1913 Woensdrecht 14-05-1940 Dordrecht
sergeant Elst* Cornelis Johannes 30-05-1910 Roosendaal en Nispen 10-05-1940 Dubbeldam
soldaat Malgrom* Jacob 23-09-1917 Numansdorp 13-05-1940 Mill en St. Hubert
soldaat Oele* Hendrik Frans 28-10-1914 Kloetinge 10-05-1940 Mill en St. Hubert
sergeant Westdijk* Adriaan Nicolaas 28-01-1908 Goes 15-05-1940 Kruiningen
soldaat Capel* van Simon 08-09-1912 Nieuwkoop 10-05-1940 Katwijk (ZH)
soldaat Wouden* van der Jan 19-11-1918 Schoonhoven 10-05-1940 Voorburg
soldaat Pierik* Johannes Antonius 06-11-1911 Denekamp 14-05-1940 Leersum
sergeant Brunninkhuis* Gerhardus Johannes 15-04-1913 Tilligte 10-05-1940 Doesburg
soldaat Booijink* Gerhardus Johannes 05-03-1904 Weerselo 10-05-1940 Rheden
soldaat Wegman* Bernardus Antonius 25-10-1918 Weerselo 13-05-1940 Rhenen
soldaat Blokhuis* Albert Gerhardus 10-12-1911 Denekamp 13-05-1940 Rotterdam
soldaat Nijentap* Gerardus 19-12-1915 Hellendoorn 12-05-1940 Rhenen
soldaat Klink* Johannes Hendrikus 15-02-1908 Hellendoorn 11-05-1940 Heteren
soldaat Holtmaat* Gerardus Johannes 06-10-1917 Raalte 13-05-1940 Rhenen
soldaat Klumper* Franciscus Jacobus Petrus 09-03-1912 Amsterdam 13-05-1940 Rhenen
soldaat Klungel* Jan Geert 18-01-1908 Midwolda 10-05-1940 Emmen
korporaal Lang* de Petrus Nicolaas Mattheus Michel 18-02-1913 Alkmaar 10-05-1940 Roosteren
huzaar Groot* Cornelis 16-03-1904 Velsen 10-05-1940 Den Haag
soldaat Weiland* Wijtze 16-03-1916 Wijtgaard 11-05-1940 Numansdorp
soldaat Clavaux* Josephus 07-01-1917 Den Haag 11-05-1940 Loosduinen
korporaal Hoogelander* Nicolaas Petrus Cornelis 18-02-1907 Den Haag 12-05-1940 Wateringen
soldaat Kaaij* van der Willem Andreas Isac 11-08-1907 's-Gravenzande 13-05-1940 Rhenen
soldaat Wolleswinkel* Koenraad Marinus 22-09-1911 Voorschoten 10-05-1940 Dubbeldam
soldaat Vercouteren* Michiel 02-04-1910 Zwolle 14-05-1940 Hoek van Holland
soldaat Beekman* Theodoricus Antonius 31-08-1914 Kertosono, NOI 10-05-1940 Dubbeldam
soldaat Bergenhenegouwen* Petrus Cornelis Antonius 28-07-1918 Den Haag 10-05-1940 Rotterdam
soldaat Voort* van der Bernardus Antonius 30-06-1905 Den Haag 10-05-1940 Oosterhesselen
soldaat Mourik* Peter 21-06-1915 Groot Ammers 12-05-1940 Rotterdam
soldaat Prinsen* Wilhelmus Petrus 16-04-1917 Dussen 11-05-1940 Veghel
Leeuw* de Willem Jacobus 05-11-1906 Rotterdam 14-05-1940 Scheldemond (a.b. Hr.Ms. B.V. 34)
soldaat Jansen Manenschijn* Anthonie 07-03-1920 Dordrecht 13-05-1940 Rhenen
soldaat Lange* de Teunis Marinus 07-04-1907 Dordrecht 10-05-1940 Dubbeldam
soldaat Geest* van Marinus 21-08-1910 's Gravenzande 14-05-1940 Etten-Leur
reserve eerste luitenant Bierenga* Jakob Jan 06-02-1911 Roden 10-05-1940 Voorburg
korporaal Drunen* van Jan 14-04-1916 De Werken en Sleeuwijk 10-05-1940 Schiphol
soldaat Huisman* Leendert 11-02-1918 Bergambacht 12-05-1940 Bleskensgraaf
soldaat Hoogendam* Hendrik 26-08-1917 Zevenhuizen 11-05-1940 Leiden
korporaal Wapenaar* Arie 26-03-1919 Vlaardingen 16-05-1940 Gilze en Rijen
soldaat Wolf* Harm 06-09-1909 Ambt-Hardenberg 11-05-1940 Dordrecht
soldaat Tieben* Jozef 05-04-1905 Emmen 13-05-1940 Echteld
soldaat Meijering* Willem 01-11-1911 Beilen 11-05-1940 Wassenaar
soldaat Kuper* Jan 15-04-1912 Emmen 10-05-1940 Haarlemmermeer
sergeant Hoeven* van der Pieter Lodewijk 07-06-1909 Dordrecht 15-05-1940 Utrecht (CMH)
soldaat Blaak* Frederik 27-10-1911 Odoorn 11-05-1940 Wassenaar
soldaat Dijkstra* Enne 21-03-1905 Ee (Buitenpost) 12-05-1940 Wons
sergeant Anema* Wybe 18-04-1912 Idesgahuizen 12-05-1940 Cornwerd
wachtmeester Drost* Jan 09-02-1917 Leeuwarden 15-05-1940 Goes
wachtmeester Schuil* Jacob 23-09-1909 Groningen 10-05-1940 Dordrecht
1e luitenant Feenstra* Hermanus Albertus 20-01-1912 Leeuwarden 10-05-1940 Rotterdam
soldaat Douwsma* Frederik 23-10-1910 Oldehove 10-05-1940 Numansdorp
sergeant Broeils* Lambertus 09-05-1917 Leens 12-05-1940 Rhenen
soldaat Poel* van de Cristianus Wilhelmus 25-01-1908 Ravenstein 10-05-1940 Heumen
soldaat Kuipers* Theunis 05-02-1916 Lioessens 13-05-1940 Rhenen
soldaat Valk* de Gerardus Johannes 05-05-1913 Heumen 13-05-1940 Rhenen
soldaat Goetheer* Jacob 17-04-1915 Driewegen 15-05-1940 Tholen
soldaat Grottemaker* Johan 10-06-1907 Wierden 13-05-1940 Rhenen
korporaal Broekman* Gerrit Abraham 26-05-1906 Culemborg 12-05-1940 Rhenen
korporaal Fennema* Jochum 08-02-1912 Dantumadeel 12-05-1940 Valkenburg (ZH)
soldaat Blankers* Wilhelmus Christianus 05-12-1908 Oirschot 11-05-1940 Veghel
soldaat Wensch* van der Antonius Johannes 02-10-1906 Herpt 11-05-1940 Oisterwijk
soldaat Benjamins* Jan 30-09-1907 Dalen 11-05-1940 Wassenaar
soldaat Hagen* Tijmen 12-03-1912 Ermelo 10-05-1940 Voorburg
soldaat Strik* Johannes Wilhelmus 07-06-1914 Millingen 13-05-1940 Rhenen
soldaat Spann* Gerardus Lambertus 13-12-1913 Millingen 13-05-1940 Rhenen
korporaal Rheenen* van Gerrit Jacob 07-09-1917 Voorhout 10-05-1940 Oegstgeest
soldaat Kooi* Barteld 20-04-1914 Uithuizermeeden 10-05-1940 Loosduinen
soldaat Vorle van de Bernardus Gerardus 13-09-1912 Oploo c.a. 11-05-1940 Tilburg
soldaat Heuvel* van den Johannes Hendrikus 14-12-1910 uden 14-05-1940 Leersum
soldaat Westenberg* Jan Harm 11-03-1915 Meppel 13-05-1940 Rhenen
soldaat Rutten* Johannes Hermanus 12-03-1913 Groesbeek 12-05-1940 Rhenen
soldaat Coenen* Theodorus Antonius 09-03-1914 Groesbeek 13-05-1940 Rhenen
reserve 2e luitenant Theunissen* Willem Lodewijk Marie 12-04-1911 Gennep (L) 10-05-1940 Hoek van Holland
reserve 1e luitenant Stiemens* Johannes Hendrik 06-02-1910 Gennep (L) 10-05-1940 Voorburg
soldaat Agteresch* Gerrit 24-05-1910 Rijssen 10-05-1940 Loosduinen
korporaal Walraven* Wilhelm 23-05-1913 Voorburg 14-05-1940 Rhenen
korporaal Vries* Cristiaan 16-01-1911 Lemmer 12-05-1940 Stoutenberg
reserve 2e luitenant Koehorst* Hendrikus Johannes 29-08-1915 Amsterdam 13-05-1940 Rhenen
reserve 1e luitenant Schoonderbeek* Willem 31-08-1911 Veenendaal 13-05-1940 Rhenen
reserve kapitein Ingen* van Willem 17-10-1903 Bodegraven 10-05-1940 Moerdijk
soldaat Schrouwen* Cornelis Franciscus 12-05-1913 Zundert 11-05-1940 Mill
soldaat Roelands* Johannes Cornelis 13-05-1913 Zundert 11-05-1940 Mill
soldaat Hof* van `t Cornelis Johannes 07-12-1908 Heinenoord 12-05-1940 Sint-Oedenrode
sergeant Hoekstra* Frederikus Joannes Antonius 28-06-1907 Amsterdam 10-05-1940 Nederweert
soldaat Geurkink* Berend Willem 07-12-1916 Winterswijk 13-05-1940 Rhenen
soldaat Bruntink* Hendrik 28-07-1917 Winterswijk 11-05-1940 Rhenen
soldaat Sligte* te Jan Willem 07-12-1907 Winterswijk 12-05-1940 Achterveld
1e luitenant Nijland* Hendrik Gerrit 04-07-1913 Marum 10-05-1940 Born (L)
soldaat Ijbema (Ybema)* Pieter 26-08-1911 Marum 13-05-1940 Rhenen
* Deze naam komt voor in de "gesneuvelden lijst landstormers" , opgenomen in “het landstormblad Van 16 juli 1940
( orgaan ten behoeve van den bijzonderen vrijwilligen landstorm, instituut tot steun aan het wettig gezag.)
Hoogst waarschijnlijk naast zijn reguliere mobilisatiebestemming was hij lid van de Vrijwillige Landstorm of de BVL.